EN
uživatel nepřihlášen | přihlásit    
Upravit profil Smazat profil
Práce v zahraničí Práce v ČR
Upravit účet Přidat nabídku Editovat nabídku

Jsme ryze česká personální agentura specializující se na zprostředkování zaměstnání českých občanů do států EU. Najdete nás v centru Ostravy na Stodolní ulici, těšíme se na Vás i v naší pobočce v Praze. Připravujeme otevření pobočky v Brně.

Vznik společnosti se datuje od roku 1999, kdy jsme působili zpočátku jako fyzická osoba. V roce 2006 jsme změnili právní formu podnikání na současnou právnickou osobu. V průběhu let jsme se profilovali na produkční činnost (viz. http://www.tproduction.cz/ ). V roce 2007 jsme se rozhodli své mnohaleté zkušenosti z produkční činnosti využít v oblasti zprostředkovávání práce v zahraničí. Od poloviny roku 2007 provozujeme server najdipraci.eu. V naší databázi registrujeme několik tisíc zájemců o práci v zahraničí. Stovkám z nich jsme již práci u evropských zaměstnavatelů úspěšně zprostředkovali. Zaměřujeme se na pracovní pozice, o které je v EU největší zájem (technické profese, stavebnictví, průmysl, sezonní práce, zdravotnictví, cestovní ruch, pohostinství, služby atd.). Můžeme ovšem zprostředkovat práci zájemcům i v jiných specializovaných profesích.

Zprostředkování zaměstnání provádíme v souladu se zákonem čís. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti pro fyzické osoby (tj. zájemci o práci) bezúplatně. Nepožadujeme žádné registrační či administrativní poplatky.

Cílem Agentury T Production s. r. o. je vyhledání nejvhodnějšího uchazeče o práci pro klienta naší agentury, tj. zaměstnavatele ze členského státu EU, který odpovídá požadavkům na praxi, zdravotní způsobilost, kvalifikaci, schopnosti a znalosti s ohledem na délku doby zaměstnání, možnosti ubytování, dopravní dosažitelnosti a zkorigování požadavků dvou subjektů na trhu práce (uchazeče o zaměstnání vs zaměstnavatele) za pomoci agentury práce směřující k uspokojení požadavků obou stran.

Činností naší agentury podporujeme pracovní mobilitu členů Evropské unie nejen zprostředkováním zaměstnání pro uchazeče z členských zemí, ale rovněž poskytnutím možnosti dosažení vyššího životního standardu, než je dosažitelný v mateřské zemi, včetně důrazu na požadavky finančního i nefinančního ohodnocení zájemce.

Pro zajištění komplexního servisu naší agentury, poskytujeme činnost informační a poradenskou, a to jak osobám fyzickým, tak i zaměstnavatelům. Součástí informační nabídky fyzickým osobám je, mimo jiné, posouzení osobnostních předpokladů, schopností a dovedností, včetně doporučení zaměstnání, přípravy na budoucí povolání, jeho volby či rekvalifikace.

Věříme, že Vám naše stránky usnadní a umožní aktivní zapojení se do pracovního trhu EU a využít možnosti svobodně si vybrat, ve které zemi chcete pracovat.